Do pobrania


 • Super Płace 2019 2.79.35 32-bit:

Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować program SuperPłace (wersja 2.79.35, 32-bity)

 • Super Płace 2019 2.79.35 32/64-bit:

Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować program SuperPłace (wersja 2.79.35, 32/64-bity)

 

Starsze wersje:

 

 • Pełna wersja jednostanowiskowa oraz klient wersji wielodostępnej:

Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować program SuperPłace (wersja 2.78.01, 32-bity)

 

 • W przypadku instalowania wersji jednostanowiskowej na Windows 64-bity, możesz wykorzystać program zawierający bazę danych SQL Anywhere 11, dostosowaną lepiej niż poprzednia wersja do współpracy z Windows Vista, 7, 8 i 10 (64-bity):

Kliknij tutaj, aby pobrać i zainstalować wersję jednostanowiskową programu SuperPłace (wersja 2.78.01, 32/64-bity) z SQL Anywhere 11 (dla Windows 64-bity)

 

Program uaktualnia wersje poprzednie dla wszystkich użytkowników (najnowsze zmiany w programie) – w przypadku braku licencji instaluje się w pełni funkcjonalna wersja demo. W czasie instalacji, program odinstalowuje wersje z poprzednich lat, dane przejmuje w całości, mimo to, zawsze pamiętaj o wykonaniu kopii zapasowej!

 

 • Instrukcje instalacji wersji wielodostępnych (wielu jednoczesnych użytkowników tej samej bazy danych)
 1. Instalacja z Microsoft SQL Server 2005/08/12/14 (z bezpłatną wersją Express)
 2. Instalacja z PostgreSQL (bezpłatny)
 3. Instalacja z Oracle SQL Server 10/11g (z bezpłatną wersją Express)
 4. Instalacja z Microsoft SQL Server 2000
 5. Instalacja z Oracle SQL Server 8 lub 9
 6. Instalacja z Sybase SQL Anywhere

Który serwer SQL wybrać w przypadku instalacji wersji wielodostępnej? Decyzja zależy od liczby jednoczesnych użytkowników, którzy mają korzystać z wielodostępnej wersji programu oraz od licencji posiadanych obecnie przez firmę dokonującą zakupu. W przypadku posiadania licencji na jeden z wyżej wymienionych serwerów SQL należy wykorzystać serwer SQL na który już się posiada licencję. W niektórych przypadkach firmy posiadają licencję na serwer SQL zakupiony z innym oprogramowaniem (np. Microsoft SQL Server przy zakupie Microsoft Small Business Server).

 

Świetną ofertą są bez wątpienia bezpłatne serwery SQL: Microsoft SQL 2005/08/12 Express, Oracle Database 10/11g Express, oraz PostgreSQL. Ograniczenie rozmiarów bazy danych w wersjach Express do 4GB nie jest praktycznym ograniczeniem w przypadku zdecydowanej większości firm wykorzystujących nasz program. PostgreSQL nie posiada żadnych ograniczeń i oferuje wersje serwera SQL dla Windows lub Linux.

 

Wskazówka: w celu przetestowania funkcjonalności programu, najpraktyczniej jest zainstalować wersję jednostanowiskową. Wszystkie dane z wersji jednostanowiskowej można w każdej chwili i w całości przegrać na każdy  z wyżej wymienionych serwerów SQL.

 

W przypadku zakupu nowego serwera SQL, przykładowa cena serwera SQL może wynieść od kilkuset EURO w przypadku Sybase SQL Anywhere do nawet kilku tysięcy EURO w przypadku bardziej zaawansowanych serwerów Microsoft SQL Server oraz Oracle SQL Server. Szczegółowych informacji należy szukać na stronach producentów oraz ich dystrybutorów.

 

Dodatkowe pliki do pobrania:

 

 • Aby uaktywnić połączenie programu SuperPłace z programem Adobe Acrobat Reader, należy pobrać i uruchomić ‘Interfejs do plików PDF’. Interfejs umożliwia otwarcie dowolnego wydruku w Adobe Acrobat Reader lub zapisanie do pliku PDF, jak również zaszyfrowanie i zabezpieczenie pliku hasłem np. w celu wysyłki jako załącznik do poczty elektronicznej. ‘Interfejs do plików PDF’ instaluje się tylko raz –  jeżeli interfejs działa prawidłowo, nie ma potrzeby ponawiania instalacji:

Kliknij tutaj aby pobrać, uruchomić i zainstalować ‘Interfejs do Plików PDF w1’

 

 • Dokument zapewniający zgodność programu z wymaganiami rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych:

Kliknij tutaj aby pobrać i otworzyć opis ‘SuperPłace – Struktury danych osobowych’

 

 • Moduł zdalnej pomocy TeamViewer służący do udostępnienia pulpitu komputera w czasie sesji zdalnej pomocy:

Kliknij tutaj aby pobrać moduł zdalnej pomocy TeamViewer

 

Problem z pobraniem lub instalacją? Daj nam znać! Prosimy o kontakt